slider
pujcovna

Volkswagen California k pronájmu

Nabízíme k pronájmu nový vůz Volkswagen California Ocean Edition, který v sobě kombinuje flexibilitu osobního automobilu a nezávislost na hotelích.

Špičková kvalita zpracování, rychlost pohybu, komfort při jízdě a plně funkční kuchyňská linka, činí z Californie ideálního společníka na cestování. Díky výsuvné střeše umožňuje cestování a přenocování až pro čtyři osoby.

Ceník půjčovny

Vybavení vozu

Vůz je vybaven motorem o výkonu 204 koní a pohonem všech kol 4MOTION v kombinaci se sedmistupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou DSG. Je ideální pro kempování i v zimních měsících a to díky nezávislému topení, který čerpá energii z nafty v nádrži. Nemusíte se bát, že dojde plyn, naftu lze jednoduše koupit kdekoliv, ale díky mizivé spotřebě při vytápění, to není tak častý jev.

Kuchyňka je vybavena plynovým sporákem se dvěma hořáky na piezoelektrické zapalování a vedle něj je umístěn dřezu z nerezavějící oceli. Kompresorová chladnička s horním víkem o objemu 42 litrů je vybavena vyjímatelným závěsným úložným košem a i během jízdy udržuje potraviny v čerstvém stavu.

 

Zázemí a soukromí

Pro klidné noční spaní nebo intimitu přes den je možné každé okno zatáhnout roletou, kterou lze vytáhnout z obložení pod stropem. Čelní sklo je zatemněno pomocí dvou rolet a okna řidiče a spolujezdce lze zakrýt magnetickými závěsy. Přístup k hornímu elektricky ovládanému lůžku je z kabiny řidiče a jde uzavřít pomocí lamelové žaluzie. Případný pád dětí dolů jistí přídavná ochranná síť.

Další vybavení

Navigační systém Discovery media plus s mapami celé Evropy vás vždy dovede do cíle. Pro plynulost a bezpečnost jízdy do 160 km/h pomáhá adaptivní tempomat. Součástí vozu je také zpětná kamera, která usnadňuje parkování. Systém parkpilot při parkování varuje akusticky před rozpoznanými překážkami.

Díky odnímatelnému a uzamykatelnému tažnému zařízení, které je vybaveno stabilizací jízdní soupravy můžete po dohodě zapřáhnout i přívěs. Vůz je havarijně pojištěn. Každý vůz je vybaven ročními dálničními známkami ČR a Rakouska, na měsíce červenec a srpen navíc dálniční známkou pro země Maďarsko, Slovinsko a Slovensko. Dále zelenou ekologickou plaketou st. 4 pro Vaše bezproblémové cestování.

Pro cyklisty je vůz vybaven nosičem pro 4 kola.

Chci vůz rezervovat

Zde můžete stáhnout oficiální katalog VW California.

Před rezervací si prosím pročtěte podmínky k zapůjčení vozu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.