Penzion Zahradní

V penzionu Zahradní, který se nachází v těsné blízkosti přehrady Rozkoš a Ratibořic, vám nabízíme ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích, z toho jeden vyhovuje požadavkům bezbariérového přístupu. K dispozici je i výtah.

Na každém pokoji, zařízeném ve skandinávském stylu, je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou, skříně s úložnými prostory a konferenční stolek. Dále je součástí pokoje přístup na wifi, televize, fén, rychlovarná konvice s instantní kávou, smetanou, selekcí čajů a mini lednice. Ubytování je vhodné pro rodiny, páry, obchodníky, manažery i firemní skupiny, na krátké i delší pobyty ( vždy bez domácích mazlíčků) . Na pokoje lze doobjednat přistýlku i dětskou postýlku.

Pokoje

Zábava i relaxace v krásném prostředí

Okolí nabízí mnoho tipů na výlet, ať už vás láká příroda, historie či aktivní sport. V závislosti na ročním období je naše lokalita vhodná k provozování těchto sportů: cyklistika, plavání, windsurfing, kateboarding, jachting, výlety, in-line… V zimě můžete navštívit nedaleké ski areály, vyzkoušet běžecké trasy nebo si zaplavat v aquaparku v blízkém Polsku.

Okolí