slider restaurant
 
Promo

Restaurace Zahradní

Dopřejte si gastronomický zážitek v naší Zahradní restauraci v záplavě zelených květin. Tým zkušených kuchařů a profesionální obsluha jsou připraveni uspokojit vaše chutě specialitami světové kuchyně, ale i chody tradiční české kuchyně.

Nalákat vás také můžeme na nabídku sezónních pokrmů, které kuchaři připravují z dostupných a čerstvých surovin z lokálních farem.

Polední nabídka

Gurmánský zážitek v příjemné atmosféře

Jsme přesvědčeni, že symbióza skvělého jídla a kvalitního vína může zprostředkovat dokonalý gurmánský zážitek. Naše proškolená obsluha vás proto s radostí seznámí s velkou nabídkou kvalitních a značkových vín a sektů. Ve stálé nabídce máme i výběr koňaků a exotických rumů.

 

Našim hostům nabízíme možnost poznat kouzlo kuchyně v rámci tématicky zaměřených gastronomických večerů, které připravuje náš šéfkuchař a jeho tým.

Kapacita restaurace je 50 míst a dalších 30 míst je k dispozici venku na terase. Rádi pro vás připravíme slavností tabuli na rodinné oslavy, svatební hostiny, firemní akce i večírky.

Dopřejte si špičkový komfort

Naším cílem je nabídnout vám příjemné prostředí s profesionální obsluhou, kde se budete cítit dobře. Vážíme si každé vaší návštěvy a věříme, že se k nám budete rádi vracet. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou.

Kde nás najdete?