slider
pujcovna

Půjčovna – obytný vůz pro vaše cesty

Pro ty, kdo rádi cestují, ale nechtějí se vázat na rezervace v hotelích a penzionech, nabízíme domov na čtyřech kolech. Ve voze Volkswagen California Ocean Edition zažijete skvělé zážitky z nespoutaného cestování. Kombinace flexibility osobního auta a vybavení téměř jako v obytném karavanu jsou největší předností tohoto vozu.

Půjčovna, kterou zajišťujeme v rámci Restaurant&Café ZAHRADNÍ, má ve své nabídce právě tento obytný vůz, který vám zajistí veškerý komfort na vašich cestách.

V čem se skrývá kouzlo obytného vozu?

Cestování po světe s obytným vozem bývá snem mnoha cestovatelů. Vydat se na cestu rovnou za nosem, přespat tam, kde se vám zrovna líbí a zapomenout na čas a termíny. To však nejsou jediné důvody…

  • Ideální cestování pro dobrodruhy i pro ty, co ocení pohodlí
  • Nezávislost cestování a flexibilita
  • Příjemné zázemí až pro 4 osoby
  • S navigačním systémem Discovery se neztratíte
  • Vše máte perfektně připravené a nemusíte nic zařizovat

Ceník půjčovny

Objevte komfort Volkswagen California

V zimě nebo v létě nabízí Volkswagen California dostatek komfortu a pohodlí pro až čtyři cestující. Nezávislé topení a pohon 4x4 dovolí vyjet i v zimě na lyže. V létě vůz nabízí nekonečné možnosti cestování k moři, na kolech, po horách nebo městech. Po náročném dni vysunete markýzu, posadíte se do sedaček a v kuchyňce připravíte svůj kulinářský skvost. Čím ho zapít? Nejlépe vychlazeným vínem nebo pivem z integrované ledničky. Co když prší? Nevadí, otočíte sedadla řidiče a spolujezdce a vytvoříte si prostor, jako doma v obýváku.

Chci vůz rezervovat

To je nový Volkswagen California Ocean Edition. Specialista na cestování s více jak 60 letou tradicí. 

Pronájem vozu pro vaši dovolenou

Líbí se vám možnost, pronajmout si obytný vůz na vaši dovolenou? Zajímá vás více podrobností? Neváhejte nás kontaktovat.